poniedziałek, 7 lipca 2014

Zaczynamy!

Chaos in the Board World to kącik w sieci poświęcony grom planszowym, prowadzony przez dwoje pasjonatów. Naszym celem jest dostarczanie obszernych, rzetelnych recenzji gier zarówno nowych, jak i tych nieco starszych, w które zagrywamy się do dziś. Jednocześnie jest to strona o znacznie szerszym zakresie; będziemy tutaj zamieszczać rozmaite teksty poświęcone tematyce okołoplanszówkowej – felietony, opinie etc. Wreszcie, jest to miejsce, w którym znajdą się projekty aktualnie tworzonych przez nas gier.

Dział 2 geeks 1 board zawierać będzie wspólnie pisane recenzje gier – tak, by skonfrontować nasze opinie, które czasem są dość rozbieżne. :) Z kolei pod szyldem BoardCraft znajdziecie opisy i koncepcje planszówek, nad którymi pracujemy (wszak nie samym graniem człowiek żyje). W dziale Terra Felietonica zamieszczać będziemy wszelkie inne formy (felietony, eseje) związane z tematyką gier bez prądu. Chcemy, by nasze teksty wyróżniały się jakością i stylem.

Na zakończenie chcielibyśmy serdecznie zaprosić Was na nasz profil na Facebooku oraz do wyrażania opinii – czy to w komentarzach na blogu, czy na fanpage’u, czy poprzez e-mail. Szczegółowe informacje znajdziecie w dziale Kontakt. Pamiętajcie, że Wasze wsparcie jest dla nas bezcenne.

Zapraszamy do lektury i liczymy, że zostaniecie z nami!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz